Geçmiş Etkinlikler

ENGELSİZ BEÜ 2013 YILI ETKİNLİKLERİNDEN

11 Mart 2013 pazartesi günü saat 14.00 de Sağlık kampüsü Tıp Fakültesi Salon A’da “Güzel bir dünya için engel yok !…” paneli düzenlenmiştir . Panelimize konuşmacı olarak 22-23 dönem Milletvekili Lokman AYVA ve Özürlü ve yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Dr.Aylin ÇİFTÇİ’de konuşmacı olarak katılmışlardır.

ENGELSİZ BEÜ 2012 YILI ETKİNLİKLERİNDEN

♦ 3 Aralık 2012 Pazartesi Günü saat 13.30’da merkez kampüs Prof.Dr.Arif AMİROV konferans salonunda 3.Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile müştereken “Engelleri Aşanlar” söyleşisi yapıldı.

♦ Üniversitemiz Kampüsün Sesi Gazetesi Sayı 10 2.Özel Sayısı sayısında Engelsiz BEÜ etkinliklerine geniş bir yer ayırdı tıklayınız

♦ Üniversitemizin tüm birimlerini kapsayan fiziksel mekan tespiti çalışmaları sonucunda hazırlanan BEÜ Fiziksel İmkanlar Tablosu için tıklayınız. (Yeni)

♦ Yükseköğretim ve Bilim Dergisi Yıl : 2 Sayı 4. Hakan KALYON “Bülent Ecevit Üniversitesi Engelli Öğrenci Biriminin Yeniden Yapılandırılması” ayrıntılar için tıklayınız

♦ Üniversitemiz Kampüsün Sesi Gazetesi 8. sayısında Engelsiz BEÜ etkinliklerine geniş bir yer ayırdı ayrıntılar için tıklayınız.

♦ Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Sayın Prof.Dr.Mahmut ÖZER’in 10-16 Mayıs Engelliler haftası mesajı için tıklayınız

♦ Engelsiz ZKÜ (BEÜ) Bilgilendirme ve farkındalık toplantıları : Uygulama ve Araştırma Hastanesi, Zonguldak MYO, İncirharmanı Kampüsü, Tıp Fakültesi(1) ve Güzel Sanatlar Fakültesinde(2) yapıldı ayrıntılar için tıklayınız (1) tıklayınız (2)

♦ Engelli Öğrenci Birimleri II. Bölgesel toplantısı 06 Nisan 2012 tarihinde üniversitemizde yapıldı ayrıntılar için tıklayınız

♦ 6. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı 22-23 Mart 2012 tarihlerinde Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleşmiştir Engelsiz ZKÜ(BEÜ) Birimi Koordinatörü Hakan KALYON’un davetli panelist olarak katıldığı çalıştay haberi için tıklayınız.

Engelsiz BEÜ Bir telefon ve eposta yakınlığında
İletişim:
Tel 0372 2612682 engelsiz@beun.edu.tr

Engelsiz ZKÜ Birimi, üniversitemizin 17. Kültür Sanat ve Spor Haftası şenliklerine katılmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

♦ 29 Nisan 2011 günü ZKÜ Tıp Fakültesi’nde “İşiten Yürekler” konulu bir panel düzenlenmiştir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

♦ 10-11 Mart 2011 tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde yapılan 5. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı’na Üniversitemizi temsilen Engelsiz ZKÜ Birimi Koordinatörü Hakan KALYON katılmıştır.

♦ Üniversitemizin tüm birimlerinde 3 Mart – 18 Nisan 2011 tarihleri arasında fiziksel mekan tespiti ve farkındalık artırma eğitimleri yapılmıştır. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

♦ 17 Mayıs 2010 tarihinde, Üniversitemiz Bahar Şenlikleri kapsamında “Farkındalık” etkinlikleri düzenlenmiştir. Fotoğraflar için tıklayınız.

♦ 10-16 Mayıs 2008 Dünya Engelliler Haftası’nda Bilgi Standı açılmış ve Engelli Hakları Kitapçığı basılarak dağıtılmıştır.

♦ 27-27 Haziran 2008 tarihlerinde Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde düzenlenen 2. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı’na, Üniversitemizi temsilen Arş. Gör. Halide Gamze İNCE katılmıştır.

♦ 5-6 Mart 2009 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi’nde düzenlenen 3. Engelsiz Üniversiteler Çalıştayı’na, Üniversitemizi temsilen Arş. Gör. Halide Gamze İNCE katılmıştır.

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - Her Hakkı Saklıdır
[]
IPv6 Etkin